Çevre Mühendisleri Odası - Çevre Sektörü
Paylaş:
Ana Sayfa
    Detaylı Ara
ÖNE ÇIKANLAR

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi - İzmir ( 27-28 Mart 2014 )

Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 27-28 Mart 2014 tarihleri arasında "ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi" düzenlenmesi planlanmaktadır. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.

Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile düzenlenecektir.

Eğitim Katılım Ücreti :
ÇMO Üyeleri: 400 TL
BTB`li Firma Çalışanı TMMOB Üyeleri: 500 TL
TMMOB üyeleri / Diğer: 600 TL

ÇMO Üyelerinin aidat borcunun ödenmiş olması gerekmektedir

Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30‘unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez.

Şubemiz tarafından 07 – 11 Nisan 2014 tarihlerinde "IRCA Kayıtlı ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi" düzenlenecek olup, eğitimine katılım sağlanabilmesi için öncelikle ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Farkındalık ve Uygulama Eğitimi'nin alınması zorunludur.

Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 25 Mart 2014 tarihine kadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemiz (cmoizmir@cmo.org.tr) adresine iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.

Saygılarımızla.

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi


Eğitim içeriği için tıklayınız.

Linkler Çevre Sektörü
Çevre Mühendisleri Odası
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı
Mevzuat Bilgi Sistemi
Resmi Gazete